تبلیغات
احمدی نژادی ها - آقای مصلحی، چرا زودتر تکذیب نکردید؟

احمدی نژادی ها
 
این وبلاگ فقط یک موضوع دارد آنهم "احمدی نژاد" است

چگونه حجت السلام مصلحی در مصاحبه خود از متشرع بودن و تکلیف مداری سخن می گویند در حالی که از تاریخ 30 مهر 90 تا 14 اردیبهشت 93 در مقابل این تهمت پراکنی سکوت کرده و در جهت رفع اتهام از فرد مورد اتهام واقع شده تلاشی نکرده است؟

به گزارش میدان ۷۲، حجت الاسلام مصلحی وزیر اطلاعات سابق در جواب سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه گفته می‌شد در دوره ۱۱ روزه موسوم به خانه‌نشینی، اطلاعاتی محرمانه توسط مشایی از وزارت اطلاعات خارج می‌شد، گفت: 《جهت اطلاع مردم باید بگویم سیستم اطلاعاتی ما اصلا اینطور نیست که بشود از آن اطلاعات بیرون برد.》

این تکذیب وزیر اطلاعات سابق در حالی مطرح شد که محمد خوش چهره در تاریخ ۳۰ مهر ۹۰ در مصاحبه با روزنامه ملت با مطرح کردن این ادعای واهی، بدون هیچ سند و مدرکی اعلام کرد که تیم احمدی نژاد با خروج پرونده های ویژه از وزارت اطلاعات در یک دوره ای که به دوره برزخ معروف شده از اطلاعات محرمانه این وزارت خانه سوء استفاده می کند. به گفته این نماینده سابق مجلس، در پرونده های خارج شده از وزارت اطلاعات اسامی بسیاری از مقامات و مسئولان کشور وجود دارد و خیلی از گزارش هایی که در این پروندهها وجود دارد، تایید نشده است. خوش چهره افزوده است: دسترسی به این مدارک از همان ابتدا نه برای اصلاح امور که برای سوء استفاده و ساختن فرصت برای زدن رقبا بوده است. وی اظهار داشت: باید در این جریان های دنبال هزار دستان گشت. چه کسانی این ها را هدایت و مدیریت می کنند که این مسئله بسیار مهم تری است.

fgsgfsfdgsdf

اما چگونه حجت الاسلام مصلحی در مصاحبه خود از متشرع بودن و تکلیف مداری سخن می گویند در حالی که از تاریخ ۳۰ مهر ۹۰ تا ۱۴ اردیبهشت ۹۳ در مقابل این تهمت پراکنی سکوت کرده و در جهت رفع اتهام از فرد مورد اتهام واقع شده تلاشی نکرده است؟ در حالی که ایشان می دانسته که بسیاری از سایت ها و وبلاگ های مخالف دولت سابق و معاندین خارج از کشور با استناد به این خبر خوش چهره، جوسازی کرده و به تهمت پراکنی علیه دولت می پردازند؟ چرا ایشان در مقابل تهمت پراکنی سیاسیون واکنشی از خود نشان نداده است؟

جناب مصلحی چگونه تکلیف مداری است که حمایت از مظلوم مورد تهمت واقع شده را تکلیف خود ندیده و حاضر به سکوت شده است؟!

نوشته شده در تاریخ شنبه 20 اردیبهشت 1393 توسط شعیب نظری
تمامی حقوق مطالب برای احمدی نژادی ها محفوظ می باشد