تبلیغات
احمدی نژادی ها - آن مرد که مدارا می کرد دیگر رفته است …

احمدی نژادی ها
 
این وبلاگ فقط یک موضوع دارد آنهم "احمدی نژاد" است

در دولت گذشته با وجود انتقادات صریح از تریبون های مختلف، و انتشار مستندهایی همچون “نبرد خاموش” و “کدام انحراف” و اکران عمومی آنها و نشر اکاذیب در مطبوعات کشور و تهمت زدن به رییس جمهور قانونی کشور، هیچ واکنشی از سوی مقامات دولتی و مربوطه داده نشد.

به گزارش میدان ۷۲، پس از جوسازی های اخیر دولتی ها در مورد مستند انتقادی “من روحانی هستم” و درخواست سخنگوی دولت و وزیر ارشاد از قوه قضاییه برای ورود به این مساله، الهام امین زاده  معاون حقوقی رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که “آیا دولت از مستند من روحانی هستم شکایت کرده و در صورت شکایت پرونده درچه مرحله ای است؟”، گفت: دولت از این مستند شکایت نکرده است و دادستانی تنها به عنوان مدعی العلوم در این مسأله ورود پیدا کرده است و به دلیل ابهامات موجود در مستند از هفته گذشته به صورت مرتب با دادستان در حال تماس تلفنی هستیم و با آنها همکاری می کنیم.

 وی در پاسخ به این سوال که با توجه به اسناد موجود، دولت دقیقا با چه قسمتی از این مستند مخالف است؟، تصریح کرد: دولت اصلا شکایتی نکرده و طبق قانون، دادستانی به عنوان مدعی‌العموم در این پرونده وارد شده است.
 معاون حقوقی رییس جمهور در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه ابهاماتی که از نظر دولت در این مستند وجود دارد به کدام بخش آن مربوط می‌شود؟، خاطرنشان کرد: ابهاماتی در این مستند وجود دارد که به طور مثال آقای روحانی اصلا در ماجرای مک فارلین حضور نداشته و حضور ایشان کذب است.
این در حالی است که با وجود شعارهای انتخاباتی حسن روحان مبنی بر کنار آمدن با منتقدان و استفاده از نظرات آنها، انتقاد از دولت یازدهم به سادگی ممکن نیست. در صورتیکه در دولت گذشته با وجود انتقادات صریح از تریبون های مختلف، و انتشار مستندهایی همچون “نبرد خاموش” و “کدام انحراف” و اکران عمومی آنها و نشر اکاذیب در مطبوعات کشور و تهمت زدن به رییس جمهور قانونی کشور، هیچ واکنشی از سوی مقامات دولتی و مربوطه داده نشد.
نوشته شده در تاریخ شنبه 20 اردیبهشت 1393 توسط شعیب نظری
تمامی حقوق مطالب برای احمدی نژادی ها محفوظ می باشد