تبلیغات
احمدی نژادی ها - انتقاد خواننده پابرهنه از رییس جمهور+ دانلود اثر

احمدی نژادی ها
 
این وبلاگ فقط یک موضوع دارد آنهم "احمدی نژاد" است

هاشم تفکری بافقی را اغلب مخاطبانش با اثر مشهور “حمله به سوی کوفه” می شناسند که با سبک پاپ کار شده و یکی از برجسته ترین کارهای این خواننده می باشد. بافقی با این اثرش سعی دارد مظلومیت احمدی نژاد در انتخابات 92 و رد صلاحیت تنها نماینده دکتر احمدی نژاد را فریاد بزند.

IMG_0386به گزارش میدان ۷۲، هاشم تفکری بافقی خواننده سبک رپ که همه او را به عنوان یک خواننده احمدی نژادی می شناسند در آخرین قطعه خود با نام” نامه به رییس جمهور” دوباره پا بر عرصه سیاست گذاشته است. او به وسیله ی سبک رپ انتقادات صریحی را متوجه مواضع روحانی و توافق ژنو کرده است که شاید کمتر کسی جرات همچین کاری را داشته باشد.

لازم به ذکر است بافقی هم تحصیل کرده دانشگاه هست و هم با شناسنامه و کارت ملی از رییس جمهور انتقاد می کند.

هاشم تفکری بافقی را اغلب مخاطبانش با اثر مشهور “حمله به سوی کوفه” می شناسند که با سبک پاپ کار شده و یکی از برجسته ترین کارهای این خواننده می باشد. بافقی با این اثرش سعی دارد مظلومیت احمدی نژاد در انتخابات ۹۲ و رد صلاحیت تنها نماینده ایشان را فریاد بزند.

این خواننده غیر از سبک رپ، سبک راک و پاپ را هم در کارنامه خود داشته که البته در سبک رپ، راه زیادی برای طی کردن دارد و بنابر نظر مخاطبانش هنوز کارهای رپ او کیفیت مطلوبی پیدا نکرده و قطعات پاپ او طرفداران بیشتری دارد.

شما می توانید آخرین اثر این خواننده را از لینک زیر دانلود کنید:

دانلود قطعه “نامه به رییس جمهور” 

نوشته شده در تاریخ شنبه 20 اردیبهشت 1393 توسط شعیب نظری
تمامی حقوق مطالب برای احمدی نژادی ها محفوظ می باشد