تبلیغات
احمدی نژادی ها - ایران از السیسی حمایت می کند!

احمدی نژادی ها
 
این وبلاگ فقط یک موضوع دارد آنهم "احمدی نژاد" است

ایران از «عبدالفتاح السیسی» حمایت می کند. اگر حمایت های ایران نبود “السیسی” به خود اجازه حمایت از شیعیان را نداشت.

به گزارش میدان ۷۲، اخبار رسیده از مصر حاکی از آن است که طرفداران اخوان المسلمینی «محمد مرسی» رئیس جمهور برکنار شده مصر در بیانه ای اعلام کردند: بنا بر مصلحت های فراوان ما با سلفی ها متحد شده و اگر «عبدالفتاح السیسی» در انتخابات رأی آخر را کسب کند، ضربه ای به پیکره این دولت خواهیم زد.

در بیانیه اخوان المسلمینی های طرفدار “مرسی” همچنین آمده: “رافضی”ها در مصر هیچ جایگاهی ندارند اما “السیسی” می خواهد در دولت خود به آنها بها دهد. ما علیه “السیسی” خواهیم ایستاد و انتخابات را به آتش خواهیم کشاند.

در همین حال روزنامه “رأی الیوم” در گزارشی مدعی شد که بیش از ۹۰ درصد شیعیان در مصر به «عبدالفتاح السیسی» رأی خواهند داد. میزان محبوبیت “السیسی” در میان مردم بیش از دیگر نامزدهاست.

“رأی الیوم” به نقل از گروه های سلفی نوشت: ایران از «عبدالفتاح السیسی» حمایت می کند. اگر حمایت های ایران نبود “السیسی” به خود اجازه حمایت از شیعیان را نداشت.

در پایان این خبر آمده: با توجه به تهدیدات فراوان جبهه سلفی ها در مصر، اما این تهدیدات کارساز نخواهد بود و گزارش ها حاکی از آن است که «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهور آینده کشور خواهد بود.

نوشته شده در تاریخ جمعه 9 خرداد 1393 توسط شعیب نظری
تمامی حقوق مطالب برای احمدی نژادی ها محفوظ می باشد